Jei kasdien sunaudojama 10 milijardų kodų, ar bus panaudotas dvimatis kodas?

2023-11-08

Su mobiliųjų mokėjimų populiarumu, dvimatis kodas tapo įprastu mokėjimo įrankiu, kuris plačiai naudojamas mokėjimo kode, surinkimo kode ir kituose scenarijuose. Tačiau, kadangi qr kodų skaičius yra ribotas, žmonės pradeda nerimauti, ar qr kodas bus naudojamas vieną dieną. Šiame straipsnyje nagrinėjama ši problema ir aptariami galimi sprendimai.

1. dviejų dimensijų kodo apibrėžimas ir istorija

Dvimatis kodas-juodos ir baltos spalvos modulių pagal tam tikrą taisyklę išdėstytas modelis, kuriuo galima saugoti tekstą, paveikslėlius, svetaines ir kitą informaciją. Qr kodų naudojimą galima atsekti 1990 m., kai jis daugiausia buvo naudojamas atsekamumui ir valdymui logistikos ir gamybos srityje. Didėjant mobiliesiems mokėjimams, dvimatį kodą taip pat pradėjo plačiai naudoti mokėjimo srityje, tapo svarbiu mokėjimo įrankiu.

2. dviejų matmenų kodo taikymo būsena

Su mobiliojo mokėjimo populiarumas, qr kodas mokėjimas tapo vienu iš pagrindinių būdų, žmonėms mokėti. Kinijoje, kur mobilieji mokėjimai yra labiau išvystyti, "alipay" ir "wechat pay" yra dvi pagrindinės mobiliųjų mokėjimų platformos, kurios abi naudoja qr kodus mokėti. Be to, įvairios elektroninės komercijos platformos, o2o platformos ir mažos programos taip pat plačiai naudojamos mokant dvimatį kodą.

3. ar bus panaudotas dvimatis kodas?

Nors kiekvieną dieną naudojamų qr kodų skaičius yra didžiulis, mums nereikia nerimauti dėl sunaudojamo qr kodo. Taip yra todėl, kad qr kodų skaičius yra beveik neribotas. Apskritai, dvimatį kodą reikia tik tam tikros saugojimo vietos, kad būtų galima saugoti daug informacijos. Pagal dvimačio kodo saugojimo pajėgumus, informacija, kurią galima laikyti, taip pat skiriasi, tačiau skaičius yra labai didelis. Pavyzdžiui, paprastas dvimatis kodas gali saugoti apie 300 informacijos simbolių, o specialiais atvejais šis skaičius netgi gali būti išplėstas iki kelių tūkstančių simbolių. Todėl, net jei kasdien bus naudojama 10 milijardų dvimačių kodų, visi dvimačiai kodai nebus panaudoti.

4. ką daryti, jei dvimatis kodas yra tikrai panaudotas?

Ką daryti, jei visi dvimačiai kodai yra panaudoti? Atrodo, kad šį klausimą sunku atsakyti. Kadangi dabartinėmis techninėmis sąlygomis mes negalime numatyti, kokio dydžio pasieks dvimatės kodo naudojimas. Tačiau, net jei ši situacija iškyla, mes vis dar turime tam tikrų sprendimų. Visų pirma, galime imtis techninių priemonių, siekiant išplėsti dviejų matmenų kodo saugojimo pajėgumus, kad atitiktų daugiau naudojimo poreikių. Antra, mes taip pat galime ištirti kitus mokėjimo būdus ir technologijas, tokias kaip garso bangos mokėjimas, veido mokėjimas ir tt, siekiant sumažinti priklausomybę nuo qr kodų. Be to, super didelės talpos dvimatė kodo technologija yra technologija, išplečianti dviejų matmenų kodo informacijos pajėgumus. Patobulinus kodavimo metodą ir vaizdo dizainą, didelio pajėgumo dvimatis kodas gali saugoti daugiau informacijos ir suteikti platesnį taikymo scenarijų spektrą.

Nors dvimačių kodų skaičius yra ribotas, mums nereikia per daug nerimauti dėl naudojamų dvimačių kodų. Dinaminis dviejų dimensijų kodų generavimas, duomenų suspaudimas ir naujų technologijų taikymas yra visi galimi sprendimai, kad patenkintų didėjančią dviejų matmenų kodų paklausą. Nuolat plėtojant technologijas, galime tikėtis inovatyvesnių sprendimų, užtikrinančių tvarią qr kodų naudojimą įvairiuose mokėjimo ir pranešimų teikimo scenarijuose.

Kaip svarbus mokėjimo įrankis, dvimatis kodas buvo plačiai naudojamas mobiliųjų mokėjimų srityje. Nors kiekvieną dieną naudojamų qr kodų skaičius yra didžiulis, mums nereikia nerimauti dėl sunaudojamo qr kodo, nes skaičius yra neribotas. Net jei yra didžiulis naudojimas, mes galime išplėsti qr kodų saugojimo pajėgumus techninėmis priemonėmis ir ištirti kitus mokėjimo būdus ir technologijas. Todėl qr kodas vis dar yra saugus, patogus ir patikimas mokėjimo įrankis, kuris teikia svarbią paramą mobiliesiems mokėjimams.